Business, Company, Halloween

Boo! Hunting Down The Ultimate Halloween Costume

Halloween sa blíži a je čas hodiť opatrnosť proti vetru a obliecť sa ako niekto, kým nie ste v skutočnom živote, ale niekto, kto vo vašich fantáziách vedie veľmi vzrušujúci a riskantný život. Je čas nájsť konečný kostým Halloween.

Pojem „kostým“ sa môže všeobecne týkať šatníka a šatstva alebo výrazného štýlu oblečenia konkrétneho človeka, triedy alebo obdobia. Kostým sa môže vzťahovať aj na umelecké usporiadanie doplnkov na obrázku, soche, básni alebo hre, ktoré sú primerané času, miestu alebo iným okolnostiam vyjadreným alebo opísaným, alebo konkrétnemu štýlu oblečenia, ktoré sa nositeľovi zobrazuje ako postava alebo typ postavy inej ako ich pravidelná osobnosť pri spoločenských udalostiach, ako je maškaráda, maškarná párty alebo pri umeleckých divadelných predstaveniach. (Toto je miesto, kde príde fantasy život). Ale hovoríme o Halloween kostýmoch. Halloween kostýmy sú oblečenie nosené 31. októbra alebo okolo 31. Halloween je sviatok moderný (v predvečer Všetkých svätých). Kostýmy a masky sa tiež nosia na festivaloch v snahe kopírovať zlých duchov alebo ich upokojiť. Ale my len chceme nájsť ten najlepší kostým Halloween.

Podľa väčšiny ľudí Halloween skutočne napodobňuje nadprirodzené a strašidelné bytosti pomocou vhodných šiat alebo sa oblieka ako svoju obľúbenú postavu a snaží sa svojich priateľov „zjednotiť“. Tradičné kostýmy sú tie monštrá, piráti, kostry, duchovia, čarodejnice, diabli a anjeli. V posledných rokoch sa kostýmy inšpirovali aj sci-fi postavami, superhrdinami a mimozemšťanmi a naposledy upírmi z veľmi populárneho filmu Twilight. Popkultúrne osobnosti boli tiež obrovskou inšpiráciou pre trendy Halloween šaty, ako sú prezidenti, atléti a celebrity. Strašidelné a módne halloween kostýmy nemusia stáť ruku a nohu. Buďte kreatívni a používajte veci, ktoré nájdete okolo domu. Vytvorte si vlastnú domácu „krv“ so sušeným kečupom. Vždy však nezabudnite, že správne doplnky môžu vaše kostýmy rozbiť alebo rozbiť a idú dlhú cestu pri zefektívňovaní kostýmu alebo jednoducho hlúpe, aj keď to je v poriadku, ak hľadáte vzhľad. Noste masky na premenu tváre na tvár starého hagónu a používajte klobúky a palice, ktoré idú s vašim kostýmom.

Ak chcete dať dohromady svoj vlastný kostým, môžete si vziať základné oblečenie, ktoré máte doma, a ozdobiť ho. Skontrolujte, či online nápady na kostýmy pre ženy a roztomilé a ľahké vyrobiť kostýmy Halloween pre batoľatá a dojčatá. Zhotovenie kostýmu geek alebo blbeceka je celkom ľahké, stačí pridať silné čierne okuliare, príliš krátke nohavice a chrániče vreciek a voilu! Okamžité blbecek!

Každý 31. októbra sa deti a dospelí stretnú, obliekajú sa do kostýmov svojich obľúbených postáv a chodia po komunite. Halloween sa oslavuje v USA a Kanade. Keď sa 31. októbra valí okolo, všetci pobehujú ako kuracie mäso s odrezanou hlavou, aby našli ideálny kostým Halloween

Ak ste rodič alebo opatrovník, ktorí hľadajú tínedžerský kostým pre tínedžerov, pravdepodobne vám vytiahnu vlasy. Tínedžeri majú tendenciu spadať do dvoch kategórií: tie, ktoré majú radi moderné veci, a tie, ktoré sa od nich vyhýbajú. Ak dobre poznáte svojho tínedžera, potom budete vedieť, ktorá z nich je. Ak je váš teenager jedným z tých tínedžerov, ktorí majú radi moderné veci (a väčšina z nich patrí do tejto kategórie), pravdepodobne budete mať to najlepšie šťastie, keď hľadáte obľúbený kostým Halloween pre svojho tínedžera. Módne nápady na kostýmy Halloween sa pohybujú od superhrdinov alebo najnovších postáv v letných filmoch blockbuster až po víťazov a porazených American Idol alebo súčasnú hviezdu rock and roll. Tínedžeri stále milujú klasiku: princeznú, upírov, čarodejnice, Alenky v ríši divov, pirátov a môj obľúbený, rozprávkový kostým.

Výber najkreatívnejšieho detského kostýmu je úplne iný problém. Chladné a lstivé detské kostýmy sa dajú vytvoriť aj doma, najmä ak ste odborná krajčírka. Ale pre väčšinu z nás je ľahšie ísť online a vyskúšať všetky rozkošné a veľmi dobre zostavené kostýmy pre deti. Sú mimoriadne skutočné, efektívne a očarujúce. Môže byť to najlepšie, ak chcete ušetriť čas, energiu, a čo je najdôležitejšie, vašu zdravú rozumnosť.